riešime nebankové pôžičky

Online Pôžička od Cetelem

Ak si chcete požičať peniaze prostredníctvom online formulára, máte dnes na výber s viacerých možností. Online pôžičku získate obratom, bez nutnosti návštevy pobočky a bez zbytočného papierovania. Vďaka online systému schvaľovania pôžičiek dokážete vybaviť potrebnú hotovosť do 24 hod. Všetko cez internet, bezplatne a diskrétne.

Aktualizácia informácií:  Táto zmena nastala 1.7. 2016. CETELEM SLOVENSKO a.s. sa týmto stal pobočkou zahraničnej banky v Slovenskej republike, pričom naďalej bude používať obchodnú značku Cetelem.

CETELEM SLOVENSKO a.s. sa zlúčila s materskou spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA,  v Slovenskej republike koná prostredníctvom BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
SA, pobočky zahraničnej banky.

Predstavenie spoločnosti Cetelem

Nebanková inštitúcia Cetelem poskytuje klientom platobné služby na základe povolenia na poskytovanie platobných služieb udeleného Národnou bankou Slovenska. Na Slovensku jej služby využilo už viac ako 1,2 milóna zákazníkov.

online-pozicka-cetelem
Online pôžička od jednotky na Európskom trhu. zdroj:nebankovky.sk

Cetelem je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá disponuje jednou z najväčších medzinárodných sietí, pôsobí v 80 krajinách sveta a zamestnáva 200 000 zamestnancov. Online pôžičky patria medzi najžiadanejšie úverové produkty a spoločnosť Cetelem je v tomto segmente Európska jednotka.

cetelem-uverRiadime sa filozofiou zodpovedného úverovania, pri ktorej napĺňaní starostlivo zvažujeme finančnú situáciu klienta aby sme predišli nadmernému zadĺženiu spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod, ktorej sme členom ako jediná finančná inštitúcia na Slovensku. CETELEM SLOVENSKO a.s.

Výhody online pôžičky od Cetelem

Mimoriadna vianočná ponuka online pôžičky Cetelem s úrokovou sadzbou od 6,39% pa sa stala hitom minuloročnej sezóny. Online pôžička Cetelem ponúka pre financovanie vašich prianí tri veľké výhody: bezplatná žiadosť cez internet, atraktívny úrok a bezkonkurenčnú výšku pôžičky až do 25 000€.
Bezplatná žiadosť pre online pôžičku Cetelem
Okrem bezúčelovej online pôžičky vybavíte v Ceteleme aj niektoré účelové pôžičky ako napr. financovanie bývania, či pôžičku na rekonštrukciu, úver na auto, ale aj stále žiadané konsolidačné pôžičky. Dokladovaním účelu získate spravidla výhodnejší úrok, pri výbere bezúčelovej pôžičky vyhráva rýchlosť vybavenia a lepšia dostupnosť pôžičky bez nutnosti ručenia majetkom.

Online pôžička Cetelem je bez vstupných poplatkov

S online pôžičkou od Cetelem nie su spojené žiadne ďalšie poplatky za vybavenie pôžičky alebo za vedenie úverového účtu. Veľkou výhodou tejto pôžičky je skutočnosť, že nemusíte nikam chodiť, pretože si o ňu môžete zažiadať cez internet prostredníctvom nezáväznej žiadosti. Cetelem pôžičku môžete získať s fixným úrokom už od 8,39% ročne, ktorý sa nemení po posúdení úveru, ani počas celej doby splatnosti úveru.

Ďaľšie výhody online pôžičky od Cetelemu:

 1. spracovanie či poskytnutie úveru je bezplatné
 2. pôžička od 2000€ do 25000€ na čokoľvek potrebujete
 3. Cetelem neúčtuje žiadne poplatky za správu úveru
 4. možnosť predčasného splatenia úveru bez poplatku
 5. bez poplatku za mimoriadnu splátku

Online kalkulačka pre rýchle nastavenie parametrov

ziadost-o-pozicku-cetelem
Online žiadosť slúži zároveň ako kalkulačka na výpočet splátok pôžičky

 

Online žiadosť o pôžičku obsahuje prehľadnú kalkulačku, vďaka ktorej si môžete nastaviť parametre pôžičky presne podľa potreby a možností. Vybrať si môžete dĺžku splácania od 6 do 120 mesiacov, alebo stačí zadať maximálnu výšku mesačnej splátky a kalkulačka Vám automaticky vypočíta dobu splácania. Kalkulačka je prehľadná a jednoduchá.

Poistenie schopnosti splácať pre prípad neočakávaných situácií

Vyplnením formulára získate všetky potrebné informácie o pôžičke. Parametre (mesačná splátka, úroková sadzba, RPMN, splatnosť), ktoré si v kalkulačke nastavíte, sú konečné a v priebehu schvaľovacieho procesu už nedôjde k ich zmene. Nemusíte sa tak obávať žiadnych dodatočných poplatkov ani navýšenia úrokovej sadzby. Vo výslednej mesačnej splátke je navyše zahrnuté aj poistenie schopnosti splácať pre prípad neočakávaných situácií. Vyplnenie žiadosti o pôžičku vám nezaberie viac ako 5 min. a výsledok posúdenia sa dozviete takmer okamžite.

Nezáväzná online žiadosť bez akýchkoľvek poplatkov

Online pôžička Cetelem je poskytovaná bez poplatkov za uzavretie zmluvy alebo vedenie účtu. O úver požiadajte cez internet, žiadosť sa posudzuje online a peniaze získate krátko po podpise zmluvy.
Bezplatná žiadosť pre online pôžičku Cetelem

Mohlo by vás zaujímať:

 • Akciová ponuka nebankových úverovAkciová ponuka nebankových úverov Prinášame vám prehľad akciových pôžičiek. Ak si plánujete požičať ešte pred vianocami, tak tieto zvýhodnené pôžičky by nemali újsť vašej pozornosti. Akciový úrok 8,9% ročne pre každého […]
 • Nebankové pôžičkyNebankové pôžičky Nebankovým úverom sa rozumie požičanie peňazí firmám a klientom od nebankovej inštitúcie (veriteľ). Veriteľom je fyzická osoba alebo právnická osoba, ktorá ponúka alebo poskytuje […]
 • Rýchle pôžičky od FerratumBankRýchle pôžičky od FerratumBank Počuli ste už o rýchlej pôžičke od banky? Rýchle úvery alebo pôžičky ihneď sú výrazy, s ktorými sa stretávame prevažne u nebankových spoločností. S produktom fínska pôžička k nám v roku […]
 • Oplatí sa Fajn Pôžička od Fair Credit?Oplatí sa Fajn Pôžička od Fair Credit? Čo je Fajn Pôžička? Fajn pôžička je bezhotovostný spotrebiteľský úver od spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE. Bezúčelovú pôžičku v hodnote 200 až 2 000 EUR, môžete splácať 50 týždňov […]
 • Plastická chirurgia na SplátkyPlastická chirurgia na Splátky Koncept financovania estetických zákrokov cez plastickú chirurgiu na splátky umožňuje klientom  využiť flexibilné platobné plány. Tento prístup predstavuje výhodu pre zákazníkov, ktorí […]
 • Americká nebanková hypotékaAmerická nebanková hypotéka Čo je to nebanková americká hypotéka? Americká nebanková hypotéka je zaistený bezúčelový úver, poskytnutý nebankovým subjektom (bez účasti bankového sektora). Názov americká hypotéká […]
4.8/5 - (13 votes)

B. Papronsky

Riešim nebankové pôžičky. Zaujímajú ma nebankové spoločnosti a ich úverové produkty. Pravideľne píšem recenzie a články o financiách na webstránke nebankovky.sk, spolupracujem s viacerými finančnými portálmi v SR.

More Posts - Website

Follow Me:
FacebookGoogle Plus

Sorry, comments are closed for this post.