riešime nebankové pôžičky

Akciová ponuka nebankových úverov

Prinášame vám prehľad akciových pôžičiek. Ak si plánujete požičať ešte pred vianocami, tak tieto zvýhodnené pôžičky by nemali újsť vašej pozornosti.
akciova-pozicka-0-urok

Akciový úrok 8,9% ročne pre každého od Cetelem

 

Zvýhodnenú pôžičku vybavíte bez ručenia, dokladovania účelu, či povinného poistenia. Akciový úrok 8,9% p.a. pre každého, platí pre splatnosť 6 až 84 mesiacov.

Pre splatnosť 85 až 120 mesiacov platí úrok 12,9% p.a.

Samozrejmosťou sú nulové poplatky za poskytnutie, správu, predčasné splatenie či mimoriadnu splátku úveru. Akcia na zvýhodnenú pôžičku platí len do 30.11.2015.

Cetelem je svetovým expertom na poskytovanie úverov a členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá vám garantuje seriózny prístup a výhodné úverové podmienky. Vypočítať splátky si môžete cez bezplatnú online žiadosť na našej stránke.

Bezplatná žiadosť na akciovú pôžičku Cetelem

Žiadosť vyplníte do 5 min. a výsledok posúdenia sa dozviete okamžite po jej odoslaní vďaka online posúdeniu.

Pôžička s 0% úrokom od mBank + odmena až 45€ za nový účet

Odporúčame pôžičku od mBank, ich najnovšia ponuka na úver je neprekonateľná. Získať 1500€ s 0% úrokom a len 2% poplatkom z poskytnutej sumy stojí za zváženie. Ak si potrebujete požičať viac, úrokové sadzby začínajú od 9,9%. Pôžička je bezúčelová, to znamená že peniaze môžete použiť na čokoľvek potrebujete.

Akciová ponuka je určená zákazníkom, ktorí si v mBank požičiavajú prvý krát do výšky 1500€. Ak si založíte aj bezplatný účet s množstvom výhod mBank vás odmení až do výšky 45€.

Vybavenie účtu je rýchle a bez poplatkov, o výhodách si môžete prečítať  v článku o bezplatnom účte mKonto.

Úver s 0% úrokom je bezpochyby najvýhodnejšia ponuka na trhu, ale pozor akciová ponuka trvá len do 15.12.2015.

Neváhajte a využite limitovanú ponuku. Za vyskúšanie nič nedáte a vďaka bezplatnej online žiadosti je pôžička bez akéhokoľvek rizika.

 


5% z každého nákupu späť- Quatro pôžička

Nákupný festival pokračuje a Quatro pôžička vám vráti 5% z každého nákupu. Výhodná ponuka pre zákazníkov ktorí potrebujú kúpiť tovar na splátky. Požičajte si teraz a splácať môžete až o 3 mesiace.

S Quatro pôžičkou si môžete urobiť radosť už teraz. Ak sa rozhodnete pre nákup na splátky, je Quatro jasná voľba. Pri nákupe na splátky cez Quatro stačia len 3 jednoduché kroky a môžete si užívať nový výrobok.

Bezplatná žiadosť o Quatro pôžičku

Mohlo by vás zaujímať:

  • Aj vy môžete získať bankovú pôžičkuAj vy môžete získať bankovú pôžičku Získať úver z banky nemusí byť už problém, dokonca aj pre zákazníkov s nízkym príjmom. Ako na to? Ukážem vám jednoduchý postup a 3 tipy ako získať peniaze z banky s výhodnou úrokovou […]
  • Online Pôžička od CetelemOnline Pôžička od Cetelem Ak si chcete požičať peniaze prostredníctvom online formulára, máte dnes na výber s viacerých možností. Online pôžičku získate obratom, bez nutnosti návštevy pobočky a bez zbytočného […]
  • Akciová ponuka od Cetelemu, ďaľšie horúce novinky z nebankoviekAkciová ponuka od Cetelemu, ďaľšie horúce novinky z nebankoviek Prinášame vám telegrafický prehľad toho najzaujímavejšieho zo sveta nebankových pôžičiek Cetelem prichádza s vianočným darčekom v predstihu. Cetelem znížil úrok o 2%, úverová ponuka pre […]
  • Pôžičky bez overovania registraPôžičky bez overovania registra Existuje skupina ľudí, ktorí nedisponujú žiadnou finančnou rezervou, majú nízky príjem a zároveň potrebujú v istom okamihu rýchlu pôžičku. Pre väčšinu poskytovateľov pôžičiek je táto […]
  • Rozumná pôžička od SilversideRozumná pôžička od Silverside V recenzii úverového produktu Rozumná pôžička od spoločnosti Silverside a.s., preveríme základné vlastnosti pôžičky, otestujeme dostupnosť a spôsob vybavenia pôžičky, ale zaujímajú nás […]
  • Oplatí sa Fajn Pôžička od Fair Credit?Oplatí sa Fajn Pôžička od Fair Credit? Čo je Fajn Pôžička? Fajn pôžička je bezhotovostný spotrebiteľský úver od spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE. Bezúčelovú pôžičku v hodnote 200 až 2 000 EUR, môžete splácať 50 týždňov […]
4.8/5 - (14 votes)

B. Papronsky

Riešim nebankové pôžičky. Zaujímajú ma nebankové spoločnosti a ich úverové produkty. Pravideľne píšem recenzie a články o financiách na webstránke nebankovky.sk, spolupracujem s viacerými finančnými portálmi v SR.

More Posts - Website

Follow Me:
FacebookGoogle Plus