riešime nebankové pôžičky

Aj vy môžete získať bankovú pôžičku

Získať úver z banky nemusí byť už problém, dokonca aj pre zákazníkov s nízkym príjmom. Ako na to? Ukážem vám jednoduchý postup a 3 tipy ako získať peniaze z banky s výhodnou úrokovou sadzbou, a to aj v prípade že nemáte otvorený účet v žiadnej bankovej inštitúcii. Bezplatne tak získate prístup k finančným produktom, ktoré využijete keď to naozaj budete potrebovať.

Prvý krok – staňte sa pre banku zaujímavým

Ak chcete získať pôžičku z banky, musíte byť pre banku dostatočne dôveryhodný. Jedným zo spôsobov ako si banka dokáže overiť rizikovosť zákazníka, je kontrola jeho platobnej histórie prostredníctvom účtu, na ktorý sú pripisované všetky príjmi, ale aj výdavky zákazníka.

Je mnoho klientov, ktorí účet otvorený nemajú, najmä kvôli vysokým poplatkom za vedenie účtu. Táto skutočnosť ich však v bankovom systéme robí neviditeľnými“ a pre banku je to prekážka pri poskytnutí úveru, či výhodnejšej úrokovej sadzby. 

Existuje však riešenie, ktoré vám otvorí dvere do sveta mBank -online banky na Slovensku. mBank je členom skupiny Commerzbank, jednej z vedúcich finančných inštitúcií v Európe.

S nulovými nákladmi môžete získať bežný účet, a to bez nutnosti návštevy pobočky. Vybaviť osobný účet v banke môžete cez online formulár v priebehu 5 minút.

Druhý krok – získajte bežný účet bez mesačných poplatkov

Existujú banky kde sa za vedenie účtu platí, ale existujú banky kde vám za otvorenie účtu dokonca zaplatia. Získajte 20€ za otvorenie bežného účtu s názvom mKonto. Akciová ponuka je limitovaná len pre nových zákazníkov, ktorý si otvoria bežný účet v mBank do 15.2.2015, alebo do dosiahnutia hranice 5000 nových klientov. Preto neváhajte,  ponuka sa už nemusí opakovať.

Otvorenie a vedenie účtu je bez poplatkov, banka ponúka až 4 výbery z ľubovoľného bankomatu zadarmo, rovnako bezplatné je nastavenie platby inkasa, SIPO a trvalé príkazy.  Bežný účet tak vybavíte bez poplatkov a bez rizika. Bezplatné služby ponúka mBank na našom trhu už viac ako 7 rokov.

mBank vstúpila na slovenský a český trh 25. novembra 2007 ako retailová internetová banka a svojou bezpoplatkovou politikou a transparentným prístupom k svojim zákazníkom spôsobila v bankovom sektore skutočnú revolúciu. Táto filozofia jej počas viac ako šiestich rokov priniesla cez 700–tisíc spokojných zákazníkov.

Ako vybaviť mKonto?

Postup je jednoduchý, v prvom kroku vyplňte túto žiadosť o otvorenie mKonta (bezplatný účet v banke). Vyplnenie žiadosti trvá len niekoľko minút. Zmluvu vám banka doručí kuriérom až ku vám domov alebo na vybavenie môžete využiť ktorúkoľvek pobočku mBank. Založenie mKonta je samozrejme ZADARMO a otvorením účtu sa stávate klientom banky, čo vám prináša nové možnosti a výhody.
Chcem si otvoriť bezplatný účet mKonto

Aké výhody s mKontom získam?

Okrem bezplatného vedenia účtu, získate aj prístup k online bankovníctvu. Prostredníctvom online aplikácie dokážete vybaviť takmer všetky finančné transakcie, bez nutnosti vypisovania šekov, či návštevy pošty. Online aplikácia je veľmi prehľadná, jednoduchá na použitie a intuitívna, preto ak len trošku zvládate prácu s počítačom a internetom, dokážete svoje financie bezpečne a rýchlo spravovať.

S mKontom však získate ešte viac, máte možnosť využiť úverové služby a produkty.

TIP č.1 – mRezerva: pôžička s povoleným prečerpaním 200-12000€

mBank vám ponúka službu mRezerva, v prípade ak na vašom osobnom účte nebude dostatok finančných prostriedkov banka vám v prípade schválenia povolí prečerpanie až do výšky 12000€. O mRezervu môžete požiadať len ak už ste majiteľom účtu mKonto a to prostredníctvom internet bankingu, alebo na niektorom z obchodných miest. V prípade finálneho schválenia máte peniaze k dispozícií nasledujúci pracovný deň. Splácanie prebieha automaticky z platieb prichádzajúcich na mKonto.

TIP č.2 – mKreditka: Kreditná karta VISA

Ak ste majiteľom osobného účtu mKonto, môžete prostredníctvom internet bankingu požiadať o vydanie kreditnej karty mKreditka. Táto embosovaná kreditná karta vám zabezpečí dostatok finančných prostriedkov na nákupy, pričom z každej platby získate 1% späť.

Výhody mKreditky

 • Kreditka Visa Classic alebo Visa Gold za rovnakú cenu
 • 1 % späť z každej platby počas prvých 6 mesiacov od aktivácie karty pre nové zmluvy
 • Splácajte iba 3 % z vyčerpanej sumy
 • Možnosť použiť kreditku na platby aj prevody na účet
 • Až 54-dňové bezúročné obdobie
 • Mesačný limit pre výber hotovosti až do 50 % z celkového úverového limitu
 • Možnosť nastavenia 100 %-ného automatického inkasa pri splácaní bez nutnosti kontrolovať dlžnú sumu a dátum splatnosti
 • Výhodné poistenie ku karte
 • Prvé nastavenie vlastného PIN kódu je bez poplatku

TIP č.3 – mPôžička Plus – teraz s výhodným úrokom 9,9 % p.a.

Máte možnosť požiadať o bezúčelovú pôžičku s úrokom 9,9 % p.a. mPôžička Plus patrí medzi najvýhodnejšie úverové ponuky na trhu, navyše ak teraz počas doby splácania prinesiete lepšiu ponuku, mBank ju dorovná.
Výhody mPôžičky Plus

 • 0 EUR za poskytnutie
 • 0 EUR za vedenie
 • 0 EUR za mimoriadne splátky a predčasné splatenie
 • garantovaná úroková sadzba 9,9 % p.a. pre každého

Na čo si dať pozor?

Osobný účet od mBank osobne využívam už viac ako 5 rokov, pričom nikdy mi neboli účtované žiadne poplatky. Menila sa len výška úročenia vkladov a niektoré poplatky za využívanie platobnej karty. Otvorenie účtu mKonto neprináša žiadne riziká,  vedenie účtu je skutočne bez poplatkov.

Osobný účet od mBank v porovnaní s konkurenčnými online službami (Zuno, FIO) v ničom nezaostáva a ponúka plnohodnotné internetové bankovníctvo. Ak sa rozhodnete založiť účet v mBank, získate možnosť využívať ďalšie služby banky, avšak tieto sú predmetom osobitného posudzovania.

Uvedené informácie sa vťahujú k podmienkam ku konkrétnemu dátumu, preto odporúčam sledovať aktuálnu ponuku na webstránke mBank. Založenie účtu je prvým krokom ako sa z klienta nebankových spoločností môže stať klient renomovanej banky.

Chcem si otvoriť bezplatný účet mKonto

 

Mohlo by vás zaujímať:

 • Akciová ponuka nebankových úverovAkciová ponuka nebankových úverov Prinášame vám prehľad akciových pôžičiek. Ak si plánujete požičať ešte pred vianocami, tak tieto zvýhodnené pôžičky by nemali újsť vašej pozornosti. Akciový úrok 8,9% ročne pre každého […]
 • Rozumná pôžička od SilversideRozumná pôžička od Silverside V recenzii úverového produktu Rozumná pôžička od spoločnosti Silverside a.s., preveríme základné vlastnosti pôžičky, otestujeme dostupnosť a spôsob vybavenia pôžičky, ale zaujímajú nás […]
 • Oplatí sa Fajn Pôžička od Fair Credit?Oplatí sa Fajn Pôžička od Fair Credit? Čo je Fajn Pôžička? Fajn pôžička je bezhotovostný spotrebiteľský úver od spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE. Bezúčelovú pôžičku v hodnote 200 až 2 000 EUR, môžete splácať 50 týždňov […]
 • Online Pôžička od CetelemOnline Pôžička od Cetelem Ak si chcete požičať peniaze prostredníctvom online formulára, máte dnes na výber s viacerých možností. Online pôžičku získate obratom, bez nutnosti návštevy pobočky a bez zbytočného […]
 • Kto získal licenciu na poskytovanie úverov?Kto získal licenciu na poskytovanie úverov? Nebankové spoločnosti môžu od 1. septembra 2015 poskytovať pôžičky, len ak majú licenciu od Národnej Banky Slovenska (NBS). Novú licenciu na úvery právoplatne získalo len 16 nebankových […]
 • Americká nebanková hypotékaAmerická nebanková hypotéka Čo je to nebanková americká hypotéka? Americká nebanková hypotéka je zaistený bezúčelový úver, poskytnutý nebankovým subjektom (bez účasti bankového sektora). Názov americká hypotéká […]
5/5 - (6 votes)

B. Papronsky

Riešim nebankové pôžičky. Zaujímajú ma nebankové spoločnosti a ich úverové produkty. Pravideľne píšem recenzie a články o financiách na webstránke nebankovky.sk, spolupracujem s viacerými finančnými portálmi v SR.

More Posts - Website

Follow Me:
FacebookGoogle Plus

One Response to Aj vy môžete získať bankovú pôžičku

Leave a reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.