riešime nebankové pôžičky

Oplatí sa Fajn Pôžička od Fair Credit?

fajn-pozicka-fair-credit

Čo je Fajn Pôžička?

Fajn pôžička je bezhotovostný spotrebiteľský úver od spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE. Bezúčelovú pôžičku v hodnote 2002 000 EUR, môžete splácať 50 týždňov vo vopred stanovených splátkach. Fajn pôžička  je dostupná aj pre zákazníkov s nízkym príjmom, nevyžaduje sa ručenie majetkom ani ďaľší ručiteľ.

Požiadať o nezáväzné stretnutie zo zástupcom FairCredit

Posudzuje sa len schopnosť splácania, na základe ktorej sa potom určí optimálna výška pôžičky. Nízky príjem nemusí byť prekážkou, splátky je možné nastaviť na minimum. Vďaka tomu je Fajn pôžička férovou a praktickou alternatívou medzi nebankovými pôžičkami.

Pôžička od Fair Credit s licenciou od Národnej Banky SR

V roku 2014 bolo na slovenskom trhu 250 nebankových spoločností zapísaných v registry veriteľov NBS. Nezriedka sa stávalo, že nebanková inštitúcia plnila skôr funkciu úžerníka.

Licencia Fajn Pôžička
Fair Credit získala licenciu od NBS 9.11.2015

Koncom roka 2015 sa však situácia zmenila, pretože Národná banka SR zmenila podmienky v snahe ochrániť spotrebiteľa a zamedziť nekalé praktiky. Všetky nebankové inštitúcie museli prejsť kontrolou a požiadať licenciu. (celý článok o udeľovaní licencií od NBS)

faircredit-pozicka Fair Credit, SE získala povolenie (licenciu) na poskytovanie spotrebiteľských úverov bez obmedzenia rozsahu poskytovania spotrebiteľských úverov v novembri 2015. Znamená to, že spoločnosť Fair Credit patrí medzi overené nebankové subjekty, ktoré sú pod dohľadom NBS.

Výhody Fajn Pôžičky

 • o výške sumy rozhodujete sami – výška požičiavanej sumy je flexibilná, od 200 do 2 000 EUR,
 • bezplatná a nezáväzná žiadosť o pôžičku
 • neprešetruje sa účel, na ktorý potrebujete peniaze – Fajn pôžička je teda bezúčelová, peniaze si môžete požičať na čokoľvek potrebujete.
 • rýchle a jednoduché vybavenie úvery v pohodlí a pokoji domova – netreba nikam chodiť, stačí vyplniť online žiadosť a počkať na telefonát obchodného zástupcu, ktorý si s vami dohodne stretnutie,
 • 50-týždňová lehota splatnosti – splácanie prebieha v týždennom režime vo vopred stanovených splátkach,
 • transparentná zmluva – nemusíte sa obávať nejasných formulácií a „háčikov“, zmluva je písaná zrozumiteľným jazykom a všetky dôležité údaje ako výška sumy, výška splátok aj lehota splatnosti sú uvedené tučným písmom. Navyše, v prípade akýchkoľvek nejasností vám obchodný zástupca Fair Credit rád pomôže.

Pre koho je Fajn pôžička vhodná?

Pôžičku od Fair Credit ocení každý, kto potrebuje rýchlo a jednoducho požičať menší obnos peňazí bez zbytočných papierovačiek a prieťahov. Je vhodná aj pre ľudí s nižším príjmom alebo samostatne zárobkové osoby (SZČO), ktorí majú s vybavením pôžičiek často problém.

Bezplatná žiadosť o Fajn Pôžičku od FairCredit

Výhodou je možnosť požičať si len toľko, koľko naozaj potrebujete. Ak vám napríklad chýba 500 EUR na nový počítač alebo 200 EUR na doplatenie vodičského preukazu pre vaše dieťa, nikto vás nebude nútiť, aby ste si napriek tomu požičali a splácali 1 000 či 2 000 EUR.

Ako vybaviť pôžičku od Fair Credit?

Fajn pôžičku vybavíte rýchlo, stačí vyplniť online žiadosť a zákaznícky servis Fair Credit okamžite dohodneme pre vás stretnutie s obchodným zástupcom. Ten za vami príde priamo domov, alebo tam, kde vám to bude vyhovovať.

Poskytne vám podrobné informácie o podmienkach pôžičky, vyplní s vami žiadosť o spotrebiteľský úver a v prípade schválenia s vami podpíše zmluvu. Potom nasleduje dohoda o spôsobe poskytnutia peňazí. Pôžičku získate bezhotovostne. Všetko je bez zbytočnej administratívy, transparentné a férové.

Ak ste sa rozhodli zažiadať o Fajn pôžičku, môžete využiť nezáväznú a bezplatnú online žiadosť na našej stránke.

Skúsenosti s Fajn Pôžičkou

Pripravujeme podrobnú recenziu spoločnosti Fair Credit, kde sa pozrieme na plusy, mínusy a riziká pri čerpaní pôžičky od Fair Credit. Ak máte pozitívnu, alebo aj inú skúsenosť s fajn pôžičkou, alebo s prístupom zamestnancov Fair Credit, budeme radi ak sa o vašu skúsenosť podelíte do diskusie v spodnej časti tejto stránky. Váš názor nás zaujíma a pomôže vytvoriť objektívne hodnotenie spoločnosti.

Mohlo by vás zaujímať:

 • Nebankové pôžičkyNebankové pôžičky Nebankovým úverom sa rozumie požičanie peňazí firmám a klientom od nebankovej inštitúcie (veriteľ). Veriteľom je fyzická osoba alebo právnická osoba, ktorá ponúka alebo poskytuje […]
 • Pôžičky bez overovania registraPôžičky bez overovania registra Existuje skupina ľudí, ktorí nedisponujú žiadnou finančnou rezervou, majú nízky príjem a zároveň potrebujú v istom okamihu rýchlu pôžičku. Pre väčšinu poskytovateľov pôžičiek je táto […]
 • Online Pôžička od CetelemOnline Pôžička od Cetelem Ak si chcete požičať peniaze prostredníctvom online formulára, máte dnes na výber s viacerých možností. Online pôžičku získate obratom, bez nutnosti návštevy pobočky a bez zbytočného […]
 • Americká nebanková hypotékaAmerická nebanková hypotéka Čo je to nebanková americká hypotéka? Americká nebanková hypotéka je zaistený bezúčelový úver, poskytnutý nebankovým subjektom (bez účasti bankového sektora). Názov americká hypotéká […]
 • Nebankové pôžičkyNebankové pôžičky Nebankovým úverom sa rozumie požičanie peňazí firmám a klientom od nebankovej inštitúcie (veriteľ). Veriteľom je fyzická osoba alebo právnická osoba, ktorá ponúka alebo poskytuje […]
 • Ferratum BankFerratum Bank Recenzia pôžičky Ferratum Bank V dnešnej recenzii sa pozrieme na základné vlastnosti úveru, dostupnosť a spôsob vybavenia pôžičky, ale zaujímajú nás aj celkové náklady (RPMN) a riziká  […]
4.6/5 - (112 votes)

B. Papronsky

Riešim nebankové pôžičky. Zaujímajú ma nebankové spoločnosti a ich úverové produkty. Pravideľne píšem recenzie a články o financiách na webstránke nebankovky.sk, spolupracujem s viacerými finančnými portálmi v SR.

More Posts - Website

Follow Me:
FacebookGoogle Plus