riešime nebankové pôžičky

Pôžička Fair Credit

faircredit-pozicka Bezúčelová pôžička od 200 do 2 000 € so splatnosťou na 50 týždňov, s bezhotovostnými splátkami v týždňových intervaloch.

Výhodou je osobný prístup k zákaznikovy, obchodný zástupca s vami preberie každý detail zmluvy a pomôže s vybavením pôžičky. O pôžičku Fair Credit môžete požiadať prostredníctvom bezplatného online formulára.

Nezáväzná žiadosť o pôžičku od Fair Credit

Spoločnosť Fair Credit pozastavila poskytovanie svojích služieb a úverových produktov od 23.05.2017. Z uvedeného dôvodu nieje možné požiadať o pôžičku FairCredit na našej stránke. Ako náhradu vám ponúkame podobný úverový produkt od slovenskej spoločnosti SILVERSIDE (licencia od Národnej Banky Slovenska). Požičať si môžte od 500 do 5000 EUR s maximálnou dobou splatnosti 60 mesiacov.

 

Vyjadrenie spoločnosti FairCredit:

s poľutovaním vám musíme oznámiť skutočnosť, že ku dňu 23. 5. 2017 sa vedenie našej spoločnosti rozhodlo pozastaviť predaj a ponuku všetkých produktov zákazníkom, či už súčasným, alebo novým.

Aj napriek veľkému úsiliu a financiám, ktoré sme venovali v poslednom roku a pol nájdeniu optimálneho riešenia pre zachovanie FCS v súčasnom tvare a rozsahu sa nám toto riešenie nájsť nepodarilo a máme za to, že náš obchodný model na Slovensku pri súčasných legislatívnych pravidlách nie je možné prevádzkovať.
Scenárov budúceho vývoja je viac a na všetkých týchto scenároch intenzívne pracujeme a o výslednom riešení Vás budeme včas informovať.

Ďakujeme za prejavenú dôveru!

Poskytovateľ Pôžičky

Poskytovateľom pôžičky je spoločnosť Fair Credit Slovakia, SE s licenciou od Národnej Banky Slovenska. Fair Credit  patrí do Asociácie Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov.